wedstrijd verslag 10 sep 2022

terug naar overzicht

Dinsdag, 13 september 2022

Even een klein verslag van de viswedstrijd Kuper Individueel gevist op 10 - 09 -2022. Het was de eerste wedstrijd na de Zomervakantie, en iedereen kon niet wachten om aan deze wedstrijd te beginnen. We hebben een lange vakantie pauze gehad, misschien dat wij voor volgend jaar een andere opzet / schema kunnen presenteren zodat de vakantieperiode verkort gaat worden. Vandaag stond de viswedstrijd Kuper individueel op het programma, en deze werd gehouden in het Oosterdiep te Emmercompascuum. De samenkomst en inschrijving was bij Buurtgebouw Ons Belang, en daar stond een half uur voor, namelijk van 7.15 tot 7.45 uur . Om kwart voor acht kon er geloot worden, er waren 16 vissers die aan deze wedstrijd begonnen. Na de loting ging het richting Emmercompascuum, om daar een flink aantal vis in het netje te krijgen. Het weer werkte ook in ons voordeel, want het was prachtig visweer. Nadat iedereen vol goede moed zijn spullen aan de waterkant had gezet, kon er om 9.00 uur gestart worden. Iedereen was nog niet gereed met het voeren, of de eerste vissen werden al binnengehaald. Vanaf het begin hadden de meeste vissers al enkele vissen in het netje, maar ook zijn er dan vismaatjes bij die lang moeten wachten voordat ze hun eerste vis gevangen hebben. Na ongeveer 1 uur gevist te hebben kwam het eerste bootje voorbij, die had volgens iedereen beter aan wal kunnen blijven. Wat kan zo'n bootje een hoop ellende veroorzaken, want daarna was het bijten helemaal gebeurd. Tegen het einde van de wedstrijd werd er hier en daar nog een visje gevangen, maar dat was de moeite niet waard. Om 13.00 uur klonk het eindsignaal, en kon al het gevangen vis gewogen worden. Er werd in 2 vakken gevist, en voor de winnaars is er een waardebon te winnen die beschikbaar is gesteld door Hengelsport Kuper Center. Al gauw bleek dat er toch een paar vissers bij waren die onder het wegen al richting huis gingen, en dat is geen goed teken. Dat het zo'n taaie / slechte wedstrijd zou worden, daar was geen mens vanuit gegaan. Maar ook zulke dagen heb je erbij, en eerlijk is eerlijk, winnaars klagen dan niet. Toen de meeste vissers hun vis ter weging hadden gedaan, was er 1 uitschieter met 3700 gram.Maar daar moet wel bij gezegt worden dat die de staartplek had, en daar komt bij, je moet het dan ook nog even waarmaken hé. Na de weging kon iedereen huiswaarts gaan, want de prijzen worden bij de eerst volgende wedstrijd uitgereikt. De prijswinnaars in Vak A zijn; 1....H.Post......2210 gram 2....B.Visser...1560 gram 3....H.Poker......940 gram De prijswinnaars in Vak B zijn; 1.... F.Room.....3700 gram 2....G.Exel........1820 gram 3....H. Robben...700 gram Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd. Onze volgende wedstrijd is op 24 september, en daarvoor moet jij je opgeven bij H.Poker tel nr is 0658856069.... En dat kan tot Donderdagavond 22 september 20.00 Deze verslag is wederom in elkaar geknutseld door Harry.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies